/>
MZMN Slovenske Konjice
DOMOV
OBVESTILA
ZIMSKA LIGA
1. LIGA
2. LIGA
3. LIGA
VETERANSKA LIGA
POKALNO TEKMOVANJE
RAZPORED
GALERIJA
MZMN Slovenske Konjice
PRAVILNIKI
SPONZORJI
TURNIRJI
PIŠKOTKI
Veteranska Liga PDF Natisni E-pošta

                        

RAZPORED TEKEM 9. KROGA - PETEK, 24 10.2014

 

  GOSTILNA PRI INOTU : RISI ARLIČ DOBRNA                             5  :  5  ( 2 : 2 )

  LOŠKI HRAM ŠUBI : ZEČE                                                     13  :  3  ( 5 : 1 )                      

  POL COM : GOSTILNA POZNE                                                 5  :  4  ( 4 : 2 )                  

  GALERO : UMETNO KOVAŠTVO OČKO                                     7  :  2  ( 3 : 1 )

  B - S TELEFONIJA : FUŽINAR                                                 0  :  7  ( 0 : 3 )

  

 

 

                       

 RAZPORED TEKEM 10. KROGA, - SPOMLAD 2015

 

  RISI ARLIČ DOBRNA : FUŽINAR VITANJE                 
  B - S TELEFONIJA : UMETNO KOVAŠTVO OČKO
  GALERO : GOSTILNA POZNE       
  POL COM : ZEČE
  LOŠKI HRAM ŠUBI : GOSTILNA PRI INOTU                         
 
 

 

 

 VETERANSKA LIGA "AVTO GOLEC" -  LESTVICA PO JESENSKEM DELU
 

1
  FUŽINAR VITANJE
 9 7
 
 2  0  
 60 :
14     23 +
46
 
2
  LOŠKI HRAM ŠUBI  9 
7
  0
  2  47:22
  21 
+
25 
3
  GALERO  9 6
  2  1  39:
19
     
 20   
+
20
 
4
  GOSTILNA PRI INOTU     9 6
  1  2  44:21
  19 +
21
 
5
  UMETNO KOVAŠTVO OČKO  9 5
  1  3  28:24
  17 
+
 4 
6
  RISI ARLIČ
 9  3  1  5 34
:41
  10 
-
 7
 
7
  B - S TELEFONIJA  9  3  0  6  23:33
   9 -
10
 
8
 
 GOSTILNA POZNE  9  2  1  6  40:51
    7 11 
9
 
 POL COM  9  2
  0
  7  19:48
    6 29
 
10
 
 ZEČE              ( - 1 )  9  0  0
  9  14:73
   -1
 59 
  
                    

      

 09. KROG - 
 PETEK, 24.10.2014                                        

 

                                       
      
                                 
  
            
 
       GOSTILNA PRI INOTU  VS RISI ARLIČ DOBRNA
  5:
 5
   2:
2
 
Draža vas
  Sodnik: Videćnik 
              

 

   STRELCI: Repar 2, Zorc, Mlakar, Vodopivec;                            Medved 3, Kočnik, Jakob  

   JAVNI OPOMINI: 053Zorc Andrej, 154 Vodopivec Brane (GI)

 

                                 
      
                                             
             
  
              
 
 
  LOŠKI HRAM ŠUBI  VS ZEČE           
13
:2
    5  :1
 Loče
 
 Sodnik: Kolar Tomaž      
              

 

   STRELCI: Šipka 5, Bednjički 3, Lovec 2, B. Škrinjar 2, Dobovičnik;                  Grah 2, Gričnik                       

  JAVNI OPOMINI: - 

 

                                                
      
                                                 
           
  
                
 
  
POL COM 
VS GOSTILNA POZNE              5
:4
   4
: 2
 Vrhole
 Sodnik: Nurikič            
           
        
              
 

  STRELCI: Vehovar 2, Gumzej, Hajšek, Martini;                   Skarlovnik 2, Šega 2                                     

 JAVNI OPOMINI: 317 Polanec Anton (P)

 IZKLJUČITEV DIREKTNA: Školc Živko (P)

 

                                   
       
        
  
                
 
 
 GALERO  VS UMETNO KOVAŠTVO OĆKO      
   7  
:
2
 3
 :
 1
 Slovenske Konjice
 
 Sodnik: Kolar Darko            
              
          
   STRELCI: Vavdi 3, Gačnikar, Turinek, Kuk, Hrovat;             Boček, Gričnik D 
  JAVNI OPOMINI:  Hlastec (G); 069 Boček Franc, 074 Jereb Franc, 077 Furman dani (UKO)
  IZKLJUČITEV DIREKTNA: 070 Gričnik Drago (UKO)
 

      
       
             
  
                
 
 
          B - S TELEFONIJA  VS FUŽINAR                     0
:
7
  0 :
 3
 Tepanje Sodnik: Ercek         
 
           
              
          
  STRELCI: -;                                  Lipuš 4, D. Krajnc 2, Mauhar
 JAVNI OPOMINI:  
 

                                                          

 PREPOVED NASTOPA V 10 . KROGU VETERANSKE LIGEAVTO GOLEC
 333   Školc Živko        Pol com      
 izključitev direktna     
   2 tekmi                  
  
  
 070   Gričnik Drago
 Umetno kovaštvo Očko 
 izključitev direktna
   2 tekmi
  
 317   Polanec Anton             
 Pol com                           
 dva javna opomina   
   1 tekma
  

 

  

      TOČKOVANJE ZA POKAL FAIR PLAY "AVTO DS DANILO SEVŠEK"       

      PREGLED VELJAVNIH JAVNIH OPOMINOV V VETERANSKI LIGI     
 

  FUŽINAR VITANJE   3 
  021 PODJAVORŠEK DANILO, 014 KRAJNC DARKO, 334 JAKOP KLAVDIJ
 LOŠKI HRAM ŠUBI        5  
  112 BEZENŠEK SAŠO
 GOSTILNA PRI INOTU          
  8   
   004 PEC PETER, 113 REŠ PRIMOŽ, 330 REPAR DAMJAN, 053 ZORC ANDREJ, 154 VODOPIVEC BRANE
 GALERO            
  

   106 JANČIĆ ERVIN, 055 HLASTEC ERNEST
 ZEČE                                  
    14
   028 KRANČAN MIRAN, 157 GRAH ANDREJ, 108 ŠIBANC BOGDAN, 032 GRIČNIK IVAN
  POL COM                                    
     10  
   333 ŠKOLC ŽIVKO, 317POLANEC ANTON, 092 PEGAAN DANIEL
 RISI ARLIČ                                           1    
  344 KOČNIK ZORAN
 B - S TELEFONIJA      2 
  115 OBRUL BORIS, 095 ERKER JOŽE 
 UMETNO KOVAŠTVO OČKO   

      15

  068 BOČEK ZLATKO, 111 GRIČNIK SILVO, 075 OBROVNIK ROMAN, 073 HROVAT BOJAN
  069 BOČEK FRANC, 074 JEREB FRANCI, 077 FURMAN DANI
  GOSTILNA POZNE                
    2  
   
                                            
      
 
 

 V SLUČAJU ISTEGA ŠTEVILA TOČK V TEKMOVANJU ZA TROFEJ FAIR PLAY AVTO DS JE

 ZMAGOVALEC EKIPA, KI JE NIŽJE UVRŠČENA NA PRVENSTVENI LESTVICI !

  

       

 

Armand Van Helden

Armand Van Helden

 

f

 

Oblikovanje: Grega