/>
MZMN Slovenske Konjice
DOMOV
OBVESTILA
1. LIGA
2. LIGA
3. LIGA
VETERANSKA LIGA
POKALNO TEKMOVANJE
RAZPORED
GALERIJA
MZMN Slovenske Konjice
PRAVILNIKI
SPONZORJI
TURNIRJI
PIŠKOTKI
Veteranska Liga PDF Natisni E-pošta

                        

RAZPORED TEKEM 9. KROGA - PETEK, 24 10.2014

 

  GOSTILNA PRI INOTU : RISI ARLIČ DOBRNA                             17.30

  LOŠKI HRAM ŠUBI : ZEČE                                                       17.30                          

  POL COM : GOSTILNA POZNE                                                 17.30                  

  GALERO : UMETNO KOVAŠTVO OČKO                                     17.30  

  B - S TELEFONIJA : FUŽINAR                                                 17.30

  

 

 

                       

 RAZPORED TEKEM 8. KROGA, - PETEK, 17.10.2014.

 

  B - S TELEFONIJA : RISI ARLIČ DOBRNA                            2  :  6  ( 0 : 0 ) 
  FUŽINAR : GALERO                                                         2  :  2  ( 1 : 1 )
  UMETNO KOVAŠTVO OČKO : POL COM                             5  :  1  ( 3 : 1 )       
  LOŠKI HRAM ŠUBI : GOSTILNA POZNE                              6  :  2  ( 1 : 1 ) 
  GOSTILNA PRI INOTU : ZEČE                                           8  :  4  ( 7 : 1 )                        
 
 

 

 

 VETERANSKA LIGA "AVTO GOLEC" -  LESTVICA PO 6. KROGU 
 

1
  FUŽINAR VITANJE
 8 6
 
 2  0  
 53 :
14     20 +
39
 
2
  GOSTILNA PRI INOTU  8 
6
  0
  2  39:18
  18 
+
21
 
3
  LOŠKI HRAM ŠUBI  8 6
  0  2  34:
19
     
 18   
+
15
 
4
  GALERO      8 5
  2  1  32:17
  17 +
15
 
5
  UMETNO KOVAŠTVO OČKO  8 5
  1  2  26:17
  16 
+
 9 
6
  B - S TELEFONIJA
 8  3  0  5 23
:26
   9 
-
 3
 
7
  RISI ARLIČ DOBRNA  8  3  0  5  29:36
   9 -
 7
 
8
 
 GOSTILNA POZNE  8  2  1  5  36:46    7 10
 
9
 
 POL COM  8  1
  0
  7  14:44
    3 30
 
10
 
 ZEČE              ( - 1 )  8  0  0
  8  11:60
   -1
 49 
  
                    

      

 08. KROG - 
 PETEK, 17.10.2014                                        

 

                                       
      
                                 
  
            
 
       B - S TELEFONIJA  VS RISI ARLIČ DOBRNA
  2
:
6
   0
:
0
 
Tepanje
  Sodnik: Kolar Tomaž 
              

 

   STRELCI: Obrul 2;                                      Kotnik 3, Medved 2, Škrobar 

   JAVNI OPOMINI:-

 

                                 
      
                                             
             
  
              
 
 
  FUŽINAR  VS GALERO           
2
:2
        1
:1
 Vitanje
 
 Sodnik: Kraljevič      
              

 

   STRELCI: Bogatin, B. Krajnc;                    Vavdi, Kuk                     -                        

  JAVNI OPOMINI: - 

 

                                                
      
                                                 
           
  
                
 
  
UMETNO KOVAŠTVO OČKO 
VS POL COM         5
: 1
   3
: 1
 Zreče
 Sodnik: Kolar Darko            
           
        
              
 

  STRELCI: Furman 2, D. Gričnik, S. Gričnik, Z. Boček;                                    Vehovar                                      

 JAVNI OPOMINI: 092 Pegan Daniel (P)

 

                                 
       
             
  
                
 
 
LOŠKI HRAM ŠUBI  VS GOSTILNA POZNE       
 6
:
2
  1 :

 Loče
 
 Sodnik: Esih            
              
          
   STRELCI: Šipka, Krašovec, Bednjički, B. Škrinjar, Dobovičnik, Leva;                    Skarlovnik, šega 
  JAVNI OPOMINI: -
 

      
       
             
  
                
 
 
    GOSTILNA PRI INOTU  VS ZEČE                      8
:
4
  7 :
 1
 Draža vas Sodnik: Videčnik          
 
           
              
          
  STRELCI: Vodopivec 6, Mlakar, Repar;                              Gričnik 2, Grah, Krančan 
 JAVNI OPOMINI:  108 Šibanc Bogdan, 032 Gričnik Ivan (Z)
 

                                                          

 PREPOVED NASTOPA V 08 . KROGU VETERANSKE LIGEAVTO GOLEC
      
                                       
                            
                   
  
  
 
        
 
  

 

  

      TOČKOVANJE ZA POKAL FAIR PLAY "AVTO DS DANILO SEVŠEK"       

      PREGLED VELJAVNIH JAVNIH OPOMINOV V VETERANSKI LIGI     
 

  FUŽINAR VITANJE                      
  3 
  021 PODJAVORŠEK DANILO, 014 KRAJNC DARKO, 334 JAKOP KLAVDIJ
 LOŠKI HRAM ŠUBI                           
  5  
  112 BEZENŠEK SAŠO
 GOSTILNA PRI INOTU                                  
   6   
   004 PEC PETER, 113 REŠ PRIMOŽ, 330 REPAR DAMJAN
 GALERO                                         

   106 JANČIĆ ERVIN, 
 ZEČE                                                            
    14
   028 KRANČAN MIRAN, 157 GRAH ANDREJ, 108 ŠIBANC BOGDAN, 032 GRIČNIK IVAN
  POL COM                                               
    6  
   333 ŠKOLC ŽIVKO, 317POLANEC ANTON, 092 PEGAAN DANIEL
 RISI ARLIČ                                                     1    
  344 KOČNIK ZORAN
 B - S TELEFONIJA                                           2    
  115 OBRUL BORIS, 095 ERKER JOŽE 
 UMETNO KOVAŠTVO OČKO  

 9

  068 BOČEK ZLATKO, 111 GRIČNIK SILVO, 075 OBROVNIK ROMAN, 073 HROVAT BOJAN
  GOSTILNA POZNE                                     
    2  
   
                                            
      
 
 

 V SLUČAJU ISTEGA ŠTEVILA TOČK V TEKMOVANJU ZA TROFEJ FAIR PLAY AVTO DS JE

 ZMAGOVALEC EKIPA, KI JE NIŽJE UVRŠČENA NA PRVENSTVENI LESTVICI !

  

       

 

Armand Van Helden

Armand Van Helden

 

f

 

Oblikovanje: Grega