/>
MZMN Slovenske Konjice
DOMOV
OBVESTILA
1. LIGA
2. LIGA
3. LIGA
VETERANSKA LIGA
POKALNO TEKMOVANJE
RAZPORED
GALERIJA
MZMN Slovenske Konjice
PRAVILNIKI
SPONZORJI
TURNIRJI
PIŠKOTKI
2. Liga PDF Natisni E-pošta

 

                          

 REZULTATI TEKEM 10. KROGA - PETEK, 31.10.2014

 

  B - S TELEFONIJA : CVETLIČARNA POZEB                              7  :  4  ( 3 : 3 )         

  KONJIŠKA VAS : BS OPLAST                                                 3  :  3  ( 1 ; 1 )                                     

  UNITUR ROGLA : TROPIC CAFE                                            5  :  0  ( 3 : 0 )                                                 

  RISI : ZEČE                                                                         5  :  3  ( 2 : 1 ) 

  TAJKUNI : ŠD VRHOLE - PRELOGE                                        0  :  2  ( 0 : 2 )

  FC POTRES : LJUBNIŠKI VRAGI                                             2  :  5  ( 0 : 2 )                    

 

 

 

  RAZPORED TEKEM 11. KROGA - SOBOTA, 08.11.2014
                             
  LJUBNIŠKI VRAGI : B - S TELEFONIJA                            09.30  NEDELJA, 09.11  SPREMEMBA DAN, URA !

  ZEČE : FC POTRES                                                       10.00  NEDELJA, 09.11

  TAJKUNI : RISI                                                            16.00      

  TROPIC CAFE : ŠD VRHOLE - PRELOGE                          17.00                        

  BS OPLAST : UNITUR ROGLA                                        16.00                                                                      

  CVETLIČARNA POZEB : KONJIŠKA VAS                           16.00         

 

 

 

 

 2. LIGA B&G AVTOMOBILI - LESTVICA PO 10. KROGU
                                                                                                                                            
1
  ŠD VRHOLE - PRELOGE
10
 
8
 0
  2
  
29 :
23    24 
+
 6 
2   UNITUR ROGLA 10
 7
 2
 1
 41
:17
 23 
+
24
 
3
  RISI
10
 6
 1
 3
 37
:28
 19
 
+
 9
 
4  LJUBNIŠKI VRAGI 10
 6
 0
 4
 50
:
24
 18 +
26 
5  POTRES 10
 6
 
0
 4
 51
:40
 18 +
11
 
6
 

 B - S TELEFONIJA

10
 5
 1
 4
 40
:33
 16 
+
 7 
7
  TROPIC CAFE 10
 4
 0
 6
 
30
:46
 12 
-
16
 
8  ZEČE 10
 3
 2
 5
 28:32
 11
 -
 4 
9  BS OPLAST 10
 3
 1
 6
 33
:46
 10
 -
13 
10  KONJIŠKA VAS 10
 3
 1
 6
 23:41
 10
 -
18 
 11  CVETLIČARNA POZEB    10
 3
 0
 7
 31
:44
  9
 -
13 
12 
 TAJKUNI
10
 2
 0
  8
 38:57
  6  -
19 

          

 10. KROG - PETEK, 31.10.2014 
       
     
      

 

                                                 
      
                                                 
           
  
                
 
 
B - S TELEFONIJA 
VS CVETLIČARNA POZEB  
 7
:
4
   3
:
 
Sveti Jernej 
Sodnik: 
 Bogatin  
              

 

   STRELCI: Zazijal 4, Hren 2, Kramer;                           Jakič 3, Petelinek

  JAVNI OPOMINI: 134 Šantl Uroš (CP)                  

     

                                                 
      
                                                 
           
  
                
 
 
KONJIŠKA VAS 
VS BS OPLAST
 3
:
 3   1
: 1
 
Konjiška vas 
 Sodnik:

 Jakop  

              

 

   STRELCI: M. Pučnik, Lojen, D. Bezenšek;                       R. Pučnik 2, Satler                 

  JAVNI OPOMINI: 425 Grašič Rok, 505 Mesiček Kristjan (KV); 431 Korun Simon (O)

 

                                                 
      
                                                 
           
  
                
 
 
UNITUR ROGLA 
VS TROPIC CAFE
 5
:
0
  3
: 0
 
Zreče
 Sodnik: Nurikič      
              

 

   STRELCI: Kolar 2, Kundih 2, Brglez;                             -           

  JAVNI OPOMINI:-

  

                                                 
      
                                                 
           
  
                
 
 
TAJKUNI 
VS ŠD VRHOLE - PRELOGE
  0
:
2
   0
: 2
 
Spodnje Grušovje
 Sodnik: Konec  
              

 

   STRELCI: -;                            Frešer, Brence    

  JAVNI OPOMINI: 903 Pučnik Gregor (VP)

  

                    

                                                
     
                                                 
           
  
                
 
 
RISI 
VS ZEČE
 
:
 3
   2
: 1
 
Stranice
 Sodnik:
Klemenc
            

 

   STRELCI: Božnik 3, Medved, Klinc;                                 M. Veranič 3           

  JAVNI OPOMINI: 830 Cvikl Boštjan (R)

                           

                                                 
      
                                                 
           
  
                
 
 

FC POTRES 

VS LJUBNIŠKI VRAGI
  2
:
5
   0
: 2
 
Sveti Jernej 
 Sodnik: Bogatin   
 

   STRELCI: Žan Stupan 2;                           D. Brodej 2, J. brodej 2, M. Jelenko

   JAVNI OPOMINI:166 Brodej david, 402 Vinarnik Borut (LV)                

   

  

 

  PREPOVED NASTOPA V  10. KROGU  2. LIGE B & G AVTOMOBILI

  
        
 993
 Musa Liridon      Tropic cafe    

 izključitev + nešportno obnašanje    

 še 5 tekem  
 425 
 Grašič Rok    
 Konjiška vas         
 dva javna opomina                     
     1 tekma  
 134
 Šantl Uroš  Cvetličarna Pozeb
 dva javna opomina
     1 tekma    
  
        
    
     
    
    

 

  

 PREGLED IZREČENIH JAVNIH OPOMINOV V II. LIGI B&G AVTOMOBILI  

 TOČKOVANJE ZA POKAL FAIR PLAY "AVTO DS DANILO SEVŠEK        


 RISI                                            
    10 
   1004 MARNAT DARKO, 822 NOVAK MATIC, 830 CVIKL BOŠTJAN
 TAJKUNI                                  8
   326 GUMZEJ TADEJ, 599 MUSIĆ ALAN 
  BS OPLAST                                                      6 
 616 JELEN MITJA,431 KORUN SIMON
 KONJIŠKA VAS                               
    11 
  624 BEZENŠEK ALEN, 121 BEZENŠEK DEJAN, 456 POKERŽNIK NEJC, 505 MESIČEK KRISTJAN
 CVETLIČARNA POZEB                    12
   047 VIDEČNIK ZORAN, 135 ŠKORNIK AMADEJ, 132 POZEB TONE, 209 JAKIČ VITO
 B - S TELEFONIJA                    8 
   574 ZAZIJAL SAŠO, 213 TOLAR RUDI
 FC POTRES                      7
   385 JUG PATRIK, 302 STUPAN DAVID, 298 PISTOTNIK ROK, 
 TROPIC CAFE                                                 29  
  059 ROZMAN VLADIMIR, 118 CUGMAS TIMOTEJ 
 VRHOLE - PRELOGE                                       
  10  
   897 NOVAK KRISTJAN, 900 ZAFOŠNIK DAVID, 381 LEVA MATJA, 903 PUČNIK GREGOR
 UNITUR ROGLA                        
  5 
   462 MARGUČ JURE, 009 KUŽNAR MATEJ, 464 KUNDIH MATJAŽ, 802 VAZOVEC ROBI, 596 KROPEJ ROK
 LJUBNIŠKI VRAGI                 
  7 
   165 GRM STANISLAV, 166 BRODEJ DAVID, 402 VINARNIK BORUT
 Z E Č E                                               
  9  
  261 VIŠNAR JAN - ŽAN, 254 VERANIČ ELVIS, 635 PODGRAJŠEK ANŽE
 

 V TEKMOVANJU ZA TROFEJ FAIR PLAY AVTO DS JE V SLUČAJU ISTEGA ŠTEVILA TOČK ZMAGOVALEC EKIPA, KI JE NA PRVENSTVENI LESTVICI NIŽJE UVRŠČENA !

 

    


-

 

Oblikovanje: Grega