/>
MZMN Slovenske Konjice
DOMOV
OBVESTILA
1. LIGA
2. LIGA
3. LIGA
VETERANSKA LIGA
POKALNO TEKMOVANJE
RAZPORED
GALERIJA
MZMN Slovenske Konjice
PRAVILNIKI
SPONZORJI
TURNIRJI
PIŠKOTKI
2. Liga PDF Natisni E-pošta

 

   

 PRIJAVNINA ZA JESENSKI DEL TEKMOVANJA V ". LIGI BG AVTOMOBILI ZNAŠA

 200 EUR. ROK PLAČILA 30.09.2014

                                  

 RAZPORED TEKEM 4. KROGA - SOBOTA, 20.09.2014

 

  B - S TELEFONIJA : TAJKUNI                                         19.30

  TROPIC CAFE : ZEČE                    PRESTAVLJENO - IGRA SE V ČETRTEK, 25.09. OB 17 URI V ZEČAH !

  BS OPLAST : LJUBNIŠKI VRAGI                                      18.30

  CVETLIČARNA POZEB : FC POTRES                                18.30                 

  KONJIŠKA VAS : RISI                                                     19.30  

  UNITUR ROGLA : ŠD VRHOLE - PRELOGE                        19.30                          

 

 

 

 REZULTATI TEKEM 3. KROGA - SOBOTA, 13.09.2014
                             

 UNITUR ROGLA : B - S TELEFONIJA                             4  :  1  ( 3 : 1 )     

 ŠD VRHOLE - PRELOGE : KONJIŠKA VAS                       2  :  1  ( 1 : 0 )

 RISI : CVETLIČARNA POZEB                                         4  :  0  ( 1 : 0 )

 FC POTRES : BS OPLAST                                             2  :  7  ( 0 : 2 )

 ZEČE : TAJKUNI                                                         9  :  2  ( 5 : 2 )

 LJUBNIŠKI VRAGI : TROPIC CAFE                                 9  :  1  ( 2 : 1 )

 

REZULTATI PRVIH TEKEM OSMINE FINALA POKALNEGA TEKMOVANJA "AVTO SIRENA"

 RISI : BEZINA                                                3  :  3  ( 1 : 1 )

GOSTIŠČE SMOGAVC : AVTO PIRNAT               5  :  3  ( 0 : 1 )

ZEČE : KONJIŠKA VAS                                    5  :  3  ( 1 : 0 ) 

PICERIJA SALAMA : BS OPLAST                       4  :  2  ( 3 : 0 )

HRAST : LOŠKI HRAM ŠUBI                              1  :  1  ( 0 : 0 )

KOJOTI : ŠD VRHOLE - PRELOGE                     2  :  7  ( 2 : 4 )

TORCIDA KROVSTVO BOROVNIK : LJUBNICA    2  :  1  ( 1 : 0 )

SPORT BILLY : GRASING NEPREMIČNINE          2  :  0  ( 1 : 0 )

 Podrobnosti glej pod zavihkom "POKALNO TEKMOVANJE "

 

RAZPORED POVRATNIH TEKEM OSMINE FINALA POKALNEGA TEKMOVANJA AVTO SIRENA

TOREK, 23.09.2014

BEZINA:                        17.00  BEZINA : RISI

ZREČE:                         19.00  AVTO PIRNAT : GOSTIŠČE SMOGAVC

KONJIŠKA VAS:             19.00  KONJIŠKA VAS : ZEČE

TEPANJE:                     19.00  BS OPLAST : PICERIJA SALAMA

LOČE:                           19.00  LOŠKI HRAM ŠUBI : HRAST

VRHOLE:                       19.00  ŠD VRHOLE - PRELOGE : KOJOTI

VITANJE:                       19.00  LJUBNICA : TORCIDA KROVSTVO BOROVNIK

ŽABLJEK:                      19.00  GRASING NEPREMIČNINE : SPORT BILLY

Žrebanje četrfinalnih parov pokalnega tekmovanja " Avto Sirena" bo v sredo, 24.09.

ob 18 uri v prostorih restavracije Fink v Slovenskih Konjicah !

 

 

 

 

 2. LIGA B&G AVTOMOBILI - LESTVICA PO 3. KROGU
                                                                                                                                            
1
  LJUBNIŠKI VRAGI
3
 
3
 0
  0  
24
:
 3     9 
+
21
 
2   RISI 3
 3
 0
 0
 13
: 2
  9 
+ 11 
3
  ŠD VRHOLE - PRELOGE 3
 3
 0
 0
 10
: 5
  9
 
+
 5
 
4  UNITUR ROGLA
3
 2
 0
 1
  9
:
 4
  6 +
 5 
5  KONJIŠKA VAS 3
 2
 
0
 1
  8: 7
  6 +
 1
 
6
  FC POTRES 3
 2
 0
 1
 15:17
  6 
 -
 2 
7
  ZEČE 3
 1
 1
 1
 
12:11
  4 
+
 1
 
8  BS OPLAST    3
 1
 0
 2
 10:10
  3   0 
9  B - S TELEFONIJA 3
 0
 1
 2
  7
:

11

  1 -
 4 
10  CVETLIČARNA POZEB 3
 0
 0
 3
  1:10
  0
 -
 9 
 11  TROPIC CAFE      3
 0
 0
 3
  7:21
  0
 -
14
 
12 
 TAJKUNI 3
 0
 0
  3
 10
:25
  0  -
15
 

          

 02. KROG - SOBOTA, 06.09.2014 
       
     
      

 

                                                 
      
                                                 
           
  
                
 
 
UNITUR ROGLA
VS B - S TELEFONIJA
 4
:

   3
: 1
 
Zreče 
Sodnik: 
 Konec T   
              

 

   STRELCI: Koprivnik 2, Kropej, Kundih;                         Zazijal                              

   JAVNI OPOMINI: 607 Orož Uroš (BST), 574 Zazijal Sašo (BST) ;         

      

                                                 
      
                                                 
           
  
                
 
 
 ŠD VRHOLE - PRELOGE 
VS KONJIŠKA VAS
 
:
1
   1
: 0
 
Vrhole 
 Sodnik:
 Nurikič   
              

 

   STRELCI: T. Pučnik 2,                                   Mesiček         

  JAVNI OPOMINI: 023 Pučnik Marko (KV)

 

                                                 
      
                                                 
           
  
                
 
 L
RISI 
VS CVETLIČARNA POZEB  4
 
0
  1
: 0
 
Stranice 
 Sodnik: Obrul      
              

 

   STRELCI: B. Cvikl, marmat, Božnik;                       -                      -                                       

  JAVNI OPOMINI: -

 

                                                 
      
                                                 
           
  
                
 
 
ZEČE
VS TAJKUNI  9
:
2
   5
:1
 
Zeče 
 Sodnik: Kolar Tomaž   
              

 

   STRELCI: Podgrajšek 6, Kotnik, Vratuša, Višnjar;                             berglez, J. Gumzej 

  JAVNI OPOMINI: -

                       

                                                
     
                                                 
           
  
                
 
 
FC POTRES 
VS BS OPLAST   2 
:
7
   0
:2
 
Sveti Jernej 
 Sodnik:
Jakop  
              

 

   STRELCI:  D. Stupan, Pistotnik;                                  Sirc 2, Juhart 2, Satler 2, Planar                                                       

  JAVNI OPOMINI: 302 Stupan David, 616 Jelen Mitja

  

                                                 
      
                                                 
           
  
                
 
 

LJUBNIŠKI VRAGI 

VS TROPIC CAFE  9
:
1
   2
:1
 
Vitanje 
 Sodnik: Bogatin        
              

 

   STRELCI: Mernik 3, Plankl 2, M. Jelenko 2, D, Jelenko, D. Brodej;                     Gračner                          - 

   JAVNI OPOMINI: 059 Rozman Vladimir, 125 Gračner Kristjan (TC)                                                    

    

  

 

  PREPOVED NASTOPA V  04. KROGU  2. LIGE B & G AVTOMOBILI

 993 Musa Liridon     
 Tropic cafe
 izključitev dir, grožnje, izzivanje, žalitev 

  2 tekmi

 059
 Rozman Vladimir   Tropic cafe   
 Izključitev - dva javna opomina   = 1 tekma
       
  
                 
 žalitev nasprotnikov in sodnika    = 6 tekem skupaj
 7 tekem  
 125
 Gračner Kristjan
 Tropic cafe  dva javna opomina   1 tekma      
 607
 Oroš Uroš
 B - S telefonija  
 dva javna opomina
 1 tekma  

 

  

 PREGLED IZREČENIH JAVNIH OPOMINOV V II. LIGI B&G AVTOMOBILI  

 TOČKOVANJE ZA POKAL FAIR PLAY "AVTO DS DANILO SEVŠEK        


 RISI                                            
    1 
   830 CVIKL BOŠTJAN
 TAJKUNI                                                3 
   887 KRAJNC SAŠO, 
  BS OPLAST                                      
     1 
   616 JELEN MITJA
 KONJIŠKA VAS                               
    2 
  505 MESIČEK KRISTJAN, 023 PUČNIK MARKO
 CVETLIČARNA POZEB             4
   047 VIDEČNIK ZORAN, 136 VRHOVŠEK MATEVŽ, 135 ŠKORNIK AMADEJ, 533 PETELINEK MIHA
 B - S TELEFONIJA                               
    4 
   212 KLEMEN UROŠ, 574 ZAZIJAL SAŠO
 FC POTRES                                  
   3
   303 STUPAN žIGA, 385 JUG PATRIK, 302 STUPAN DAVID
 TROPIC CAFE                                                 13  
  985 MUSA KADRI, 059 ROZMAN VLADIMIR, 
 VRHOLE - PRELOGE                                       
   4  
   903 PUČNIK GREGOR, 897 NOVAK KRISTJAN
 UNITUR ROGLA                        
  1 
   462 MARGUČ JURE
 LJUBNIŠKI VRAGI                 
  1 
   169 JELENKO MATIC
 Z E Č E                                               
  4  
  261 VIŠNAR JAN - ŽAN, 254 VERANIČ ELVIS
 

 V TEKMOVANJU ZA TROFEJ FAIR PLAY AVTO DS JE V SLUČAJU ISTEGA ŠTEVILA TOČK ZMAGOVALEC EKIPA, KI JE NA PRVENSTVENI LESTVICI NIŽJE UVRŠČENA !

 

    


-

 

Oblikovanje: Grega